• Цената е намалена.
  • Свеж
ZYY Креативни Лофт Топла Златна Табела Светилки Ретро Креативни Американски Стил Осветлување За Спалната соба Студија Декоративни W300*H420*D300mm

ZYY Креативни Лофт Топла Златна Табела Светилки Ретро Креативни Американски Стил Осветлување За Спалната соба Студија Декоративни

 
DEN 5664.00
DEN 4758.00

Стока
Во продавницата

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас! За гаранција и враќање : 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално. 5) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. За повратни информации и контакт : 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 2) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако најдете на нашата
цена е премногу висока, ве молам оставете ме порака
Совети :
Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.
(4)имаме предност на повеќето брзо логистика и најдобрите производи.Ви благодариме за разбирањето!
.За пакување.
Добредојдовте на нашата продавница!!!
кога ќе го купите производи pls видите првите детали :
За драги купувачот
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.
(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака. Поради временската разлика,јас може да биде во можност да одговори на вашата порака веднаш,Но не грижете се,јас ќе ви одговори што е можно поскоро~
кога ќе го купите производи pls видите детали прво : Категорија Ѕид Светлина Стил современ Модел Не 18010302 Материјал Алуминиум/Стакло Сијалица led Сијалица Вклучени или Не се опфатени
Основни Собранието е necessary Instruction прирачник е вклучен
Обезбедување На Квалитет :
(1)Секој produst е рачно изработени од себе. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 5 до 7 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ние имаме една предност во цената!
2. За превозот : 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) Ние само брод да се потврди цел адреси.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. 4) Ние ќе рефундирање на НАШАТА ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.


Карактеристики на производот

Абажур Боја:
Злато
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
FCC,ГШ,LVD,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
Материјал:
acryl
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Боја На Каросеријата:
Браун
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Карактеристики:
Модерна
Осветлување Област:
5-10square метри
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
18010302
Бренд Име:
getop
Број на извори на светлина:
1

Поврзани производи