• Цената е намалена.
  • Свеж
LEDSMITH AC 220/110V DC 12V LCD Дигитален Дисплеј Паметни Моќ Тајмер 7 Дена Програмабилни Тајмер Switch Вграден Батерија

LEDSMITH AC 220/110V DC 12V LCD Дигитален Дисплеј Паметни Моќ Тајмер 7 Дена Програмабилни Тајмер Switch Вграден Батерија

 
DEN 552.48
DEN 359.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики :
1.Според побарувачката корисникот поставување на времето, автоматски го вклучите и исклучите сите видови на опрема и енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина.
2.широка примена обемот, контрола објект може да биде на електрична енергија опрема и апарати за домаќинство кои треба да се вклучува и исклучува во одреден време, како што се улични светилки, неонски светилки, реклами реклами, производство на опрема, радио и ТВ опрема, итн.
3.Вграден-во 1.2 V/40m A батерија, автоматски да ги зачувувате корисникот програмирање информации, без моќ на косата.
4. Висока прецизност, индустриски-одделение чип, силна анти-мешање.
5. 7 дена програмабилни и 16 прекинувачи дневно/неделно.
Инсталации Digram
Пакет :
1x Smart Моќ Тајмер


Карактеристики на производот

боја:
220 V AC, AC 110V, 12V DC
Бренд Име:
LEDSMITH
Тип:
Мини
Број На Модел На:
TM618N
Теорија:
Дигитални
Употреба:
Тајмерот Се Префрлите
LCD големина:
15.98 ИНЧЕН
Работен напон:
220V AC / 50-60Hz(12VDC,110VAC)
Програма:
16 вклучување/исклучување секој ден или недела
Времето Опсег:
1min~168hrs
Просечната грешка:
1s/24 часа
Моќ прекинување меморија:
60 дена
Полнете ја батеријата:
1.2 V 40Ma

Поврзани производи