• Цената е намалена.
  • Свеж
Голема Исус Лице Pendant Златна Боја Исус Keychain Keyring Парче Африка Хип Христијански Накит Подароци

Голема Исус Лице Pendant Златна Боја Исус Keychain Keyring Парче Африка Хип Христијански Накит Подароци

 
DEN 218.40
DEN 142.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Хип/Рок
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Будилникот
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
UO001
Бренд Име:
UODESIGN
Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Унисекс

Поврзани производи