• Цената е намалена.
  • Свеж
Fcare 6PCS=3 пара 44, 45, 46, 47 плус големина голема rhombus мрачно сина, црна мажите се облекуваат долга нога памук екипажот чорапи

Fcare 6PCS=3 пара 44, 45, 46, 47 плус големина голема rhombus мрачно сина, црна мажите се облекуваат долга нога памук екипажот

 
DEN 614.40

Стока
Во продавницата


71% хлопка, 23% полиэстера, 3% спандекса, 3% другого волокна, 44-47 ЕУ, US10-13
71% памук, 23% polyest,3% spandex, 3% останати влакна, 44-47 EU големина, US10-13


Карактеристики на производот

Големина:
44 to 47 EU size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Висок:
Членови на екипажот
Sock Тип:
Се облекуваат
Материјал:
Памук,Spandex
Бренд Име:
Fcare
Број На Модел На:
375MD
Големина:
ЕУ, 44, 45, 46, 47, НИ 10-13
боја:
Црна, Сина, Кафена

Поврзани производи