• Цената е намалена.
  • Свеж
Резервоарот V деколте Beading Сирена Појас Илузија Назад Фитинг Пердуви Воз Јакна Домот Славна личност Матурска Вечер Фустан 2018

Резервоарот V деколте Beading Сирена Појас Илузија Назад Фитинг Пердуви Воз Јакна Домот Славна личност Матурска Вечер Фустан

 
DEN 112800.00
DEN 46248.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
jueshe
Деколте:
V Деколте
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Пердуви,Кожа,Appliques
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
GD420
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Со Јакна
MOQ:
1 Парче
Повод:
Прослава & Матурска Partys
Деколте:
v деколте
Фустан Тип:
Вечерните фустани вистински слики
Должина:
кат должина
Боја:
Светло Сина
Силуета:
Сирена
Затворање:
Патент
Embelishment:
Tulel со поставата

Поврзани производи