• Цената е намалена.
  • Свеж
304 од не ' Рѓосувачки челик cabochon база diy накит, метални додатоци за шарм мажите ѓердан приврзоци одлуки наоѓање големина 18mm 30мм

304 од не ' Рѓосувачки челик cabochon база diy накит, метални додатоци за шарм мажите ѓердан приврзоци одлуки наоѓање големина

 
DEN 445.92

Стока
Во продавницата


Објектот Количина
избор вашата потреба големина
Точка Бр.
Б.К.-001
Објектот Материјали
нерѓосувачки челик
Бои
Исто како фото
Објектот Околу Големина
18mm ,30мм indisde дијаметар
Објектот Форма
Исто како фото
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage
Се вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат меѓународните воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или
посебно барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : )
Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Ние професионални снабдувањето со сите видови на монистра и додатоци.Ако сакате
добиете нашите најдобри трговија на големо цена,ве молиме да бидат слободни да контакт со (Trademanager) :
cn1000731661
Потоа ние ќе ви ја испратиме нашата pricelist со цел услови за вашиот преку е-маил.
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
007
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
socharming

Поврзани производи