• Цената е намалена.
  • Свеж
Левата Страна Автомобил Светло За ФОЛКСВАГЕН Caddy 2К MK2 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил-стил, Пред Магла Светло за Магла Светилка Со Конвексни Леќа

Левата Страна Автомобил Светло За ФОЛКСВАГЕН Caddy 2К MK2 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил-стил, Пред Магла Светло за Магла

 
DEN 1185.12
DEN 1067.00

Стока
Во продавницата


Висок Квалитет Пред Халоген Магла Светлината Со Леќа Конвексни
За "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 2К 2011 2012 2013 2014 2015
Информации за производот Состојба : Нова Резервни Магла Светлината Леќа Материјал : Стакло Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Напојување : 55 W Боја tempertature : 3000 К Гаранција : 1 Година Пакет : 1 x Левата Страна
Вистински Фотографии :
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).


Карактеристики на производот

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Caddy-Година:
2011,2012,2014,2015
Специјални Функции:
Конвексни Магла Светлина
Фолксваген Модел:
Caddy
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
9cm
Бренд Име:
DFLA
Материјал Тип:
ABS + Стакло + PEI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Напон:
12V
Објектот Тежина:
1.2kg
Име На Модел:
5K0941699D

Поврзани производи