• Цената е намалена.
  • Свеж
КРИК МОЌ Притисни Копче за Префрлање Портокал ПРЕДВОДЕНА За Тојота Landcruiser Hilux FJ Cruiser НА ИСКЛУЧУВАЊЕ Со Жица 12 Volt 3Amp

КРИК МОЌ Притисни Копче за Префрлање Портокал ПРЕДВОДЕНА За Тојота Landcruiser Hilux FJ Cruiser НА ИСКЛУЧУВАЊЕ Со Жица 12 Volt

 
DEN 383.52

Стока
Во продавницата


Опис Црна тврда површина рокер. Ласерски гравирани Легенда. Номинална на 3 Amp 12 V. Висок квалитет на еден пол единствен фрли ON-OFF притисни switch. Лицето површината големина : 39 мм х 21 mm Користи оригиналниот монтажа дупка на возилото. Вклучете исечок потребни за други додатоци е за 17mm x 36 mm. Овие прекинувачи се cid switch дека се заклучува во вашиот постоечки панел супер лесно да се инсталира за помалку од 10 мин те. Сите симболи се Ласерски гравирани директно на прекинувачот се соочи со користење на современа високо Технолошки ласерско гравирање опрема за да се обезбеди долго сликата живот.
Оваа опција ќе Одговара на следните модели САМО :
Оваа опција ќе одговара на следните модели САМО : Toyota Prado 120 Серија 2003 - 2009 Тојота Landcruiser 100 Серија 1998 - 2007 Тојота Landcruiser 79 Серија Новиот Модел на Toyota, FJ Cruiser 2010 - 2013 Toyota Hilux KUN26 R, GGN15 R, GGN25 R 2005 - Тековно
Сите симболи се Ласерски гравирани директно на прекинувачот се соочи со користење на современа високо Технолошки ласерско гравирање опрема за да се обезбеди долго сликата живот.
Прекинувачот е електронски префрлете се рангирани во 3amp е. Затоа во СИТЕ случаи на додатокот МОРА да се жичен преку спои реле.
Содржина :
1 x switch со кабел


Карактеристики на производот

Објектот Тежина:
65g
Hilux-Година:
2015,2008,2012,2007,2013,2014,2005,2010,2011,2006
Специјални Функции:
on-off притисни префрлате
Име На Модел:
972
Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
BANDC
Објектот Должина:
3.5cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал Тип:
ABS
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Hilux
Објектот Ширина:
2.1cm
Објектот Висина:
5.9cm

Поврзани производи