• Цената е намалена.
  • Свеж
Висок Квалитет на Жените Девојка Лесна Чипка Солидна Боја 3/4 Чаша Push Up Градник Прилагодливи Поддршка Градник Големина 34A-36B

Висок Квалитет на Жените Девојка Лесна Чипка Солидна Боја 3/4 Чаша Push Up Градник Прилагодливи Поддршка Градник Големина 34A-36B

 
DEN 153.60
DEN 114.00

Стока
Во продавницата

Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).3" 82 CM
36 A= 80 A 73-77 CM/28.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Ако цел вкупен износ од помалку од пет долари, нема следење на информации. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Земавме овие фотографии од самите себе.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.3" 82 CM
36 A= 80 A 73-77 CM/28. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Секси Чипка Жените Градник Push Up Градник долна облека Прилагодливи Поддршка Градник Големина 34 A-36 B
Мазна Чипка Дизајн , Погоден За Блузи Или Фустан. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Специфики :
Стил : Push-up Чипка Градник (2 гради)
Материјал : Polyster
Поддршка Тип : Underwire
Бои : White/Black/Виолетова/Кожа/Црвена
Подлога : Поместена
Големина на :
Куп : Б (3/4 Чаша)
Бендот Големина : 34 36
Градите Големина : 75 80
Градник Големина :
Под биста биста
34 A=75 A 68-72 CM/6.3" 78 CM
34 B=75 B 68-72 CM/6.3" 83 CM
36 B = 80 B 73-77 CM/28.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".tks
Пакет се вклучени : 1 X Градник
.
Underwire,Push-Up ,Совршен Биста Форма.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Високо Квалитетен Материјал ,Удобен За Носење.
Специфики :
Стил : Push-up Чипка Градник (2 гради)
Материјал : Polyster
Поддршка Тип : Underwire
Бои : White/Black/Виолетова/Кожа/Црвена
Подлога : Поместена
Големина на :
Куп : Б (3/4 Чаша)
Бендот Големина : 34 36
Градите Големина : 75 80
Градник Големина :
Под биста биста
34 A=75 A 68-72 CM/6.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Високо Квалитетен Материјал ,Удобен За Носење.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.


Карактеристики на производот

Чаша Големина:
75A, 75B, 80A, 80B
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Стил:
Секојдневниот
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
oioninos
Затворање Тип:
Назад Затворање
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
жените чипка градник
Градник Стил:
Им Помогнам На
Поддршка Тип:
Underwire

Поврзани производи