• Цената е намалена.
  • Свеж
Нова за KLS JC/CH 12V20W Биохемиски Анализатор Халоген Светилка,УВ Remitted 340nm-700nm,JC/CH12V20W,12V 20W 2000 Часа Резервни Сијалица

Нова за KLS JC/CH 12V20W Биохемиски Анализатор Халоген Светилка,УВ Remitted 340nm-700nm,JC/CH12V20W,12V 20W 2000 Часа Резервни

 
DEN 1905.60
DEN 1811.00

Стока
Во продавницата

* Модел : JC/CH 12 V20 W со УВ
* Напон Моќ : 12 V20 W
* светлина нога : G4
* Животот : 2000 H
* Направени во Јапонија
* За оптички машини, фото феномен помагала, медицинска опрема, фаза осветлување, phlx производство на опрема (греење апарати), проектори, microfilm проектор, слајд-проектор и сл.
* Пакет се вклучени :
KLS JC/CH 12 V20 W Биохемиски Анализатор Халоген Светилка*1pcs
Ви благодариме за купување! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат
Ракување Со Времето
1 Работен Ден
Превозот Време
- Кина Пост : 10-40 Работни Дена
- Сингапур/Хонг Конг Пост : 10-25 Работни Дена
Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена
* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).
* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање
(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)
* Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот
Ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашања
од крајот на наредниот работен ден. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена.
ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM
О : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM
DE : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И


Карактеристики на производот

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no

Поврзани производи