• Цената е намалена.
  • Свеж
Ms Betti Дизајнер Коктел партија Круг Прстени за Жена Полна Кристали од Сваровски Луксузни накит за подарок

Ms Betti Дизајнер Коктел партија Круг Прстени за Жена Полна Кристали од Сваровски Луксузни накит за подарок

 
DEN 1295.52
DEN 972.00

Стока
Во продавницата


东莞市西黛尔五金有限公司创立于2006年,是一家专业从事设计.生产925纯银及铜为底材镶嵌采用施华元素水晶.锆石.半宝石.天然珍珠贝.玛克赛等高品质石头并电镀铑.银.金等流行饰品的专业厂家,有多种款式的戒指.耳环.吊坠.手链.项链等供应.产品远销欧美及其它一些国家和地区.旗下有自主品牌"西黛尔".
本厂位于广东省东莞市长安镇,地处黄金地段,交通十分便利.工厂面积2000平方米,研发人员近20人,员工100多人,月产量数十万件以上.我们拥有一支专业的管理队伍,从产品设计到包装销售均独立完成.
我们竭诚为广大客商服务.
东莞市西黛尔五金有限公司创立于2006年,是一家专业从事设计.生产925纯银及铜为底材镶嵌采用施华元素水晶.锆石.半宝石.天然珍珠贝.玛克赛等高品质石头并电镀铑.银.金等流行饰品的专业厂家,有多种款式的戒指.耳环.吊坠.手链.项链等供应.产品远销欧美及其它一些国家和地区.旗下有自主品牌"西黛尔".
本厂位于广东省东莞市长安镇,地处黄金地段,交通十分便利.工厂面积2000平方米,研发人员近20人,员工100多人,月产量数十万件以上.我们拥有一支专业的管理队伍,从产品设计到包装销售均独立完成.
我们竭诚为广大客商服务.


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Родиум Позлатен
Бренд Име:
Г-Ѓа Betti
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
R0285
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
30мм
Функција:
Декорација
Објектот:
R0285
Потеклото на место:
yiwu
Главната Камења:
Кристално
боја:
како Слика
Големина:
6/7/8/9

Поврзани производи