• Цената е намалена.
  • Свеж
subin За Asus ZenFone 4 Живеат ZB553KL 5.5 инчен Случај Ретро Луксузни Крокодил Покритие За Asus Zenfone 4 Selfie ZB553KL Телефон Торба Случај

subin За Asus ZenFone 4 Живеат ZB553KL 5.5 инчен Случај Ретро Луксузни Крокодил Покритие За Asus Zenfone 4 Selfie ZB553KL Телефон

 
DEN 168.00
DEN 151.00

Стока
Во продавницата

За Asus Zen Fone 4 Живеат ZB553 KL 5.5 инчен Случај Ретро Луксузни Крокодил Покритие За Asus Zenfone 4 Selfie ZB553 KL Телефон Торба Случај
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот Вистинска кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате.


Карактеристики на производот

Карактеристики:
крокодил
Големина:
5.5
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ASUS
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
дизајн:
Животно,Гроздобер
Бренд Име:
subin
Број На Модел На:
За Asus Zenfone 4 Живеат ZB553KL
Тип:
Случај

Поврзани производи