• Цената е намалена.
  • Свеж
Нова Мода 12Pcs/Многу Свадба Свадба Коса, Накит Кристал Кристал Коса Клип Иглички Деверуша Нови Пристигнување

Нова Мода 12Pcs/Многу Свадба Свадба Коса, Накит Кристал Кристал Коса Клип Иглички Деверуша Нови Пристигнување

 
DEN 358.08
DEN 304.00

Стока
Во продавницата


Напомена :
Ви благодариме за разбирањето.
Ако не сте задоволни со нашата стока,и има било каков проблем, пред да ја напуштат повратни информации.ве молиме запомнете контактирајте со нас на прво место!!(e-mail ,порака,Trade Manager)
Ние ќе ги реши сите ваши проблеми!
Опис : Материјал : Цинк Легура / Кристал Предмет Тип : Headwear 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја : Бела Големина : Види Слика Пол : Жените Количина : 12pcs/Многу
Пакет се Вклучени : 12pcs x Hairpin Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба.
Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Answer : ___________________________ Note : 1. Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови по цел; 2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.
Накит Одржување :
Превозот : 1. Ние ќе испраќање на производи во рок од 3-5 дена, по систем ја потврдува вашата исплата; 2. Ние нудиме бесплатен превозот преку Кина Пост defaultly кои обично се потребни околу 25 -60 работни денови за испорака; 3. Ако сеуште не сте го доби објект од по 60 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас за наплата; 4. Пад на превозот : ние нудиме капка превозот за некои земји, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел; 5. Превозот цена : Кликнете на "транспорт и пакување на" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена цена со внесување на потребните информации; 6. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Политика На Враќање : 1. Ние прифаќаме да се вратат. 2. Ако сте незадоволни со предметот или објектот примени во скршен, ве молиме контактирајте со нас за наплата или испраќање на условите подолу : враќање мора да биде во оригинална состојба; враќање нас во рок од 7 дена; Контакт и Повратни информации : 1. Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн,Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа; 2. Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка; 3. Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
imixlot
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JH03052(12)/заб
Тип:
Косата Стапови
Материјал:
цинк легура/кристално
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Место на Потекло:
Жеџијанг/ Кина (Копно)
клучен збор :
свадба коса клип
клучни зборови 1:
косата клип
Количина:
12PCS/МНОГУ
копче:
Коса Додатоци
копче 1:
Косата Игли Клипови
копче 2:
Деверуша Коса, Игли

Поврзани производи