• Цената е намалена.
  • Свеж
jingyuqin Кожа Автомобил Копче копче За Lexus CT200H GX400 GX460 IS250 IS300C RX270 ES240 ES350 LS460 GS300 450h 460h Фоб Случај

jingyuqin Кожа Автомобил Копче копче За Lexus CT200H GX400 GX460 IS250 IS300C RX270 ES240 ES350 LS460 GS300 450h 460h Фоб Случај

 
DEN 181.44
DEN 153.00

Стока
Во продавницата


Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Кожа Leatherette
Боја : Како на Сликата шоу
Копче : 3 Копчиња
Со Користење На Логото : Никој
Карактеристики :
Заштита на копчето од нула
100% сосема нов, токму како на сликата
За скролување не се вклучени
Fitment :
За Lexus
И други модели..
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналниот клуч изгледа иста како копче за капакот на сликата во подолу.
Важна Забелешка :
Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
1 X Leatherette Копче Маска
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.
2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се
изберете DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,
така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,
па ве молиме да бидете трпеливи.
6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информации
од официјалниот веб-сајт.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
jingyuqin
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа

Поврзани производи