• Цената е намалена.
  • Свеж
Трговија на големо 100PCs Цртан филм Зеленчук Морков Ѓердан Приврзоци Злато на Ѕвонење Позлатен Животинско Зајакот Глеѓ Масло Капка Шарм Pendant Занает

Трговија на големо 100PCs Цртан филм Зеленчук Морков Ѓердан Приврзоци Злато на Ѕвонење Позлатен Животинско Зајакот Глеѓ Масло

 
DEN 1372.80
DEN 1236.00

Стока
Во продавницата


Објектите може да изгледа помал од слики емисии,ве молиме да обрнете внимание
да големини информации,благодарам многу!
Како да нарачате повеќе од 1 предмет :
Пакување детали :
Испорака детална :
1.99 /многу
парчиња / многу
Нови пристигнување 23*20mm злато на ѕвонење позлатен легура hallow од животинско овци форма diy хривнија накит ѓердан кристал pendant шарм US$ 20.
2 : ве молиме наплата на пакет рок од 7 дена по сте го добиле.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот кристал rhinestones отвори enemal цвет хривнија шарм 30pcs накит масло капка легура ѓердан accessroies шарм US$ 20.35 /многу
парчиња / многу
Микс од бои.99 /многу
парчиња / многу
Најновите хривнија накит легури на метал шарм Бесплатен превозот 50pcs/многу злато на ѕвонење накит телефон синџир шарм со смола цвет US$ 20.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 30pcs 25*20mm круг врежан метален накит шарм Кристал rhinestones отвори животинско овци легура diy хривнија шарм US$ 22.
1 : ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на пакетот. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
Фабрика Директни Продаде DIY Накит Шарм
Prouducts детали :
Големина : морков : 11*37mm зајакот : 20*24mm
Облик : како ваш избор
Материјал : масло капка легура
Употреба : DIY накит
Пакување : за 100pcs
Боја : како на вашиот избор
Пакет содржина : производите ќе нареди
Повеќе Шарм Дизајни
Љубезно ве молиме да ги прочитате пред ставање на налози :
Почитувани клиенти :
Ви благодарам многу за шопинг.Ви благодарам многу!
Во однос производи покаже :
Најновите сјајот кристал ab кристал флорални лебди locket waterdrop легура pendant Сребрен тон позлатен накит diy метал шарм US$ 21.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Дното заградата ретро chrysanthemum цвет коса додатоци Flatback 30pcs глеѓ хривнија накит diy метал шарм US$ 20. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време
во царинење или друга причина.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот микс 30pcs емајлирани легури на метал шарм 16mm мрежа стереоскопски тркалезна форма масло капка хривнија накит шарм US$ 20.Масло се откажат златна боја галвански телефон шарм US$ 16.
Повратни информации детали :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.99 /многу
парчиња / многу
50pcs/број 17*13 MM Злато тон нафта капка хривнија накит шарм DIY глеѓ легури на метал убавина главата телефон синџир шарм US$ 20.
Наплата детали :
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други квалитет
проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,сметам дека можеме да ги реши овие
проблеми заедно.се надеваме дека може да се добие вашиот љубезно разбирање ако
примена на нашите производи што боите се малку различни со слики.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот нови 30pcs 23*14mm мачка очи камен отвори легура хривнија шарм трговија на Големо злато на ѕвонење позлатен лим diy накит шарм US$ 17.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 50pcs бисер core пролет цвет легура хривнија DIY шарм Enamled метален накит флорални масло капка keyring шарм US$ 20.99 /многу
парчиња / многу
До 2015 трендовски кристал бисер круг легура хривнија шарм 30pcs злато тон метал diy накит ѓердан pendant keychain декорација US$ 21.99 /многу
парчиња / многу
Најголемиот дел Најновите модни Effiel Кула Форма легури на метал хривнија шарм со трендафил цвеќе круг бисер декорација Накит DIY шарм US$ 18. Ние можеме да работиме заедно за да
реши спорот. Ако не сте го добиле вашиот пакет ,
ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за што веднаш штом ќе може да. Ако сте задоволни
со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации со 5 ѕвезди
бодови за нас,ние ќе високо appeciated за тоа.Бесплатен превозот е од Кина пост воздух пошта,тоа ќе потрае малку подолго од
експрес,доколку ви треба предмети итно да,можете да изберете и други превозот начин,
но, во однос на превозот цена ќе биде на ваша сметка.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
realyK·S
Пол:
Жените
Број На Модел На:
0189
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
diy накит
Компатибилност:
diy накит
Метали Тип:
Легура
боја:
како ваш избор
Материјал:
цинк легура кристал rhinesone и така натаму
Обликот:
како слика
Количина:
100pcs
Пакување:
100pcs/торба
Големина:
морков
Употреба:
телефон синџир keyring earring ѓердан хривнија
превозот:
1 цел преку 6usd,слободни кина пост регистрирани воздух пошта или e-пакет
Брза испорака:
износ над 150usd,слободни брза испорака како емс fedex и така натаму

Поврзани производи