• Цената е намалена.
  • Свеж
QPLYXCO Етничка Везови Мода Жените Пумпи Големина 32-42 посочи пети Високи Потпетици Оптоварување Платформа Свадба Партија Чевли жена 18-36

QPLYXCO Етничка Везови Мода Жените Пумпи Големина 32-42 посочи пети Високи Потпетици Оптоварување Платформа Свадба Партија Чевли

 
DEN 864.00
DEN 812.00

Стока
Во продавницата


ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Свадба
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Пумпа Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
QPLYXCO
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Стил:
Етнички
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Свиња Велур
Моден Елемент:
Embroider
Пета Тип:
Оптоварување
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
MST-18-36

Поврзани производи