• Цената е намалена.
  • Свеж
1 Пар XT60 Конектор Женски / Машки W/Домување 10CM Силикон Жица 14AWG

1 Пар XT60 Конектор Женски / Машки W/Домување 10CM Силикон Жица 14AWG

 
DEN 283.20

Стока
Во продавницата


Производот сликата : Жица : силикон жица 14 AWG Жица должина : 10cm Конектори : машки/Женски Количина : 1 Парови


Карактеристики на производот

Стандард:
XT60
Продолжување Должина На Кабел:
0.5 m
Номинална Струја:
1А~12A
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број На Модел На:
ЈОВАН-XT60P
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Бренд Име:
Jnenconn
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
WIFI:
No
Номинална Напон:
100-240V
Тип:
Електричниот Приклучок
Места Број:
1

Поврзани производи