• Цената е намалена.
  • Свеж
10.4-инчен LCD екран nl6448bc33-46, бесплатна испорака.

10.4-инчен LCD екран nl6448bc33-46, бесплатна испорака.

 
DEN 4416.00
DEN 4063.00

Стока
Во продавницата


10.4-инчен LCD екран nl6448bc33-46, бесплатна испорака.


Карактеристики на производот

Големина На Екранот:
10.4 инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
NL6448BC33-46
Бренд Име:
FGHGF
Тип На Производ:
Таблета LCD

Поврзани производи