• Цената е намалена.
  • Свеж
YUKAM Ретро Фото Рамка Ѓердани Гроздобер Правоаголник Locket Pendant Ѓердан Панк Стилот на Антички Сребрен Ѓердан за Жени Мажи

YUKAM Ретро Фото Рамка Ѓердани Гроздобер Правоаголник Locket Pendant Ѓердан Панк Стилот на Антички Сребрен Ѓердан за Жени Мажи

 
DEN 204.00
DEN 132.00

Стока
Во продавницата


YUKAM Ретро Фото Рамка Ѓердани Гроздобер Правоаголник Locket Pendant Ѓердан Панк Стилот на Антички Сребрен Ѓердан за Жени Мажи
БРЕНД : YUKAM
МАТЕРИЈАЛ : Цинк Легура Метал
ГОЛЕМИНА : како на сликата
БОЈА : Антички Сребрен
КОЛИЧИНА : 1 X Ѓердан
ГЛАВНИОТ КАМЕН : Никој
ПОГОДНИ ЗА : Жени / Пријател / Девојка / Сопруга
ОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Партија
ПАКУВАЊЕ : OPP Вреќа
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат. Ви благодариме.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
YUKAM
Обликотшема:
Плоштад
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Должина:
72CM
Стил:
Гроздобер Готски Steampunk Панк Pendant Ѓердан
Повод:
Годишнината Ангажман Партија, Свадба, Роденден Подароци
Обликот:
Плоштад Фото Рамка Pendant
Тежина:
42g
боја:
Антички Сребрен Гроздобер
Функција:
Bijou Накит Додаток
Пад на превозот:
Yes
Заштита на животната средина:
еко-пријателски
ОДГОВАРА ЗА:
Унисекс Жените Дами Девојки Љубители Семејство

Поврзани производи