• Цената е намалена.
  • Свеж
Ningyo Hime 6Pcs/Многу Риболов Намамат 0.6 g/1.9 cm Зима Мраз Мини Метал Доведе Главата Кука Мамка Jigging Риболов Бодликава Кука

Ningyo Hime 6Pcs/Многу Риболов Намамат 0.6 g/1.9 cm Зима Мраз Мини Метал Доведе Главата Кука Мамка Jigging Риболов Бодликава

 
DEN 273.12
DEN 178.00

Стока
Во продавницата


Ningyo Hime 6 Pcs/Многу Риболов Намамат 0.6 g/1.9 cm Зима Мраз Мини Метал Доведе Главата Кука Мамка Jigging Риболов Бодликава Кука Тип : Вештачки Мамки Име : Мини Метал Доведе Главата Кука Должина : 1.9 cm Тежина : 0.6 g Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Метал Пакетот вклучува : 6pcs/set Риболов Мамка


Карактеристики на производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
QTG024
Бренд Име:
Ningyo Hime
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Име:
Мини Метал Доведе Главата Кука
Должина:
1.9cm
Тежина:
0.6g
боја:
како слика се прикажани
Материјал:
Метал
Пакетот Вклучува:
6pcs/set Риболов Мамка

Поврзани производи