• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 нови карбонски влакна Телескопски риболов прачка врти риболовни средства ансамбл 2.1 M-3.6 M бесплатен превозот superhard ниска цена прачки

2018 нови карбонски влакна Телескопски риболов прачка врти риболовни средства ансамбл 2.1 M-3.6 M бесплатен превозот superhard

 
DEN 1262.40
DEN 644.00

Стока
Во продавницата


само род без ролна


Карактеристики на производот

Должина:
2.1 m, 2.4 m, 2.7 m, 3.0 м, 3.6 m
Тврдост:
Superhard
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов
Бренд Име:
GLS
Топ Дијаметар:
1.1 mm
категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Материјал:
јаглерод
Големина:
2.1M-3.6m
Тежина:
110g-300g
боја:
Црвена

Поврзани производи