• Цената е намалена.
  • Свеж
110-240V Гроздобер Десктоп Вазна Мини Чешма Хидропоника Цвет Тенџере Среќа Канцеларија Украс Фенг Шуи Овлажнител Риба Резервоарот

110-240V Гроздобер Десктоп Вазна Мини Чешма Хидропоника Цвет Тенџере Среќа Канцеларија Украс Фенг Шуи Овлажнител Риба Резервоарот

 
DEN 2116.32
DEN 1376.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
ZEETOON
Стил:
Класичен
Материјал:
Керамички & Порцелански
Функција:
Tabletop Вазна
Големина:
S
Среќа Чешма:
Фенг Шуи Украс
Применливи:
Канцеларија, Дома, Спална соба, Ресторан, aisle,трпезарија, ТВ кабинет
Подарок за:
Пријател, Семејство, Шеф, Роденден, Свадба,Деловно
Напон:
110V / 220V
пакување листа:
1PC Чешма(без nebulizer)

Поврзани производи