• Цената е намалена.
  • Свеж
Најдобра Цена Интегрирани Tripod Рамна Стапка за DJI Osmo/OSMO Мобилни Рачни Gimbal Додатоци

Најдобра Цена Интегрирани Tripod Рамна Стапка за DJI Osmo/OSMO Мобилни Рачни Gimbal Додатоци

 
DEN 762.24

Стока
Во продавницата

Лесни Tripod Месеци за DJI Osmo Рачни Целосно Стабилизирана 4 K 12 MP Камера
Главната функција, ќе се користат за да се поправат OSMO или камера, стабилизација и анти-се тресат функција и OSMO службен опремени со tripod слични. Пакување големина : 19.5 cm Минималната висина : 4cm (страна рамен) Минималната висина : 30cm максимална изложба висина : 38cm Тежина : околу 286g Материјал : Алуминиум легура
1 x Tripod
(Не вклучуваат DJI OSMO )
'


Карактеристики на производот

Бренд Име:
SUNNYLIFE
Пакет:
Yes
Тежина (g):
260
Компатибилен Gimbal Модел:
DJI Osmo(+) / OSMO Мобилен
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
Tripod Рамна Стапка за DJI Osmo(+) / OSMO Мобилен
Gimbal Додатоци Тип:
пол
Компатибилен Gimbal Бренд:
DJI
Име на производ:
Мини Protable Tripod Рамна Стапка за DJI Osmo DJI Osmo(+) / OSMO Mobi
Модел:
DJI Osmo DJI Osmo(+) / OSMO Мобилни Tripod Рамна Стапка
Тип:
DJI Osmo(+) / OSMO Мобилни додатоци
Charater:
Tripod за dji osmo
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.85kg (1.87lb.)
Пакет Големина:
10cm x 7cm x 8cm (3.94in x 2.76in x 3.15in)

Поврзани производи