• Цената е намалена.
  • Свеж
6D столче Маска,Виш Кожа,Спортски Автомобил Стил,Автомобил-Стил, Универзална Седиште Перница За Benz A B180 C200 E260 CL CLA G GLK300

6D столче Маска,Виш Кожа,Спортски Автомобил Стил,Автомобил-Стил, Универзална Седиште Перница За Benz A B180 C200 E260 CL CLA

 
DEN 11472.00
DEN 9407.00

Стока
Во продавницата


Ве молиме имајте во предвид : Забелешка на вашиот автомобил модел на вашата нарачка
Верзија : 1 поставува вклучуваат : 2 парчиња пред седиштето маска+1pcs задното седиште маска
Верзија Б : 1 поставува вклучуваат : 2 парчиња пред седиштето маска+1pcs задното седиште маска+1pcs воланот маска+2 парчиња Lumbar Поддржува+2 парчиња потпирачи за глава
За Посебно седиште опфаќа : Материјал : Кожа Бруто Тежина : 2-4kgs/set. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта .ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари , благодарение Функција : Водоотпорен,прашина-доказ , ги Штити дамки, бледнее, нечистотија, Лесен за чистење на Местото на потекло : Кина ( копно ) answer : ___________________________ Note : ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија . Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас . Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди , ви благодарам . Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да не контактирате и да ми кажете во што е проблемот , ние ќе ви помогнат да се реши . Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите . Контроверзии : Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми.
Тоа не влијае на користењето на воздушни перничиња
За боја/ Стил : Можете да изберете од 6 бои / Можете да изберете од 2 стил ( имаат перница / Нема перница ) , Не се ист стил, тие не се иста цена .
За редослед : Откако ќе платат за тоа , ние треба повеќе imformation за вашиот автомобил . ве молиме оставете масажи да ми кажете на вашиот автомобил Логото/Модел /Години/стил . На пример : "Фолксваген" / Passat/2014years/соединетите американски стил.
За Производи :


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
61cm
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
Објектот Ширина:
53cm
Објектот Должина:
135cm
Бренд Име:
ЧЕ ПИ РЕН
сет парче:
8
Објектот Тежина:
8kg
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Mfg Серија Број:
Четири Сезони
Специјални Функции:
седиштето маска

Поврзани производи