• Цената е намалена.
  • Свеж
200PCS 100UF 50V 50V 100UF Алуминиум Electrolytic Capacitor НАТОПИ Size 8*12MM 50 V / 100 UF Electrolytic Capacitor Бесплатен Превозот

200PCS 100UF 50V 50V 100UF Алуминиум Electrolytic Capacitor НАТОПИ Size 8*12MM 50 V / 100 UF Electrolytic Capacitor Бесплатен

 
DEN 396.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
TV
Бренд Име:
JYSMPJDZ
Пакет:
натопи
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
оригиналниот:
Yes
Тип На Единица:
многу (200 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.66lb.)
Пакет Големина:
15cm x 14cm x 2cm (5.91in x 5.51in x 0.79in)

Поврзани производи