• Цената е намалена.
  • Свеж
Mytys Жолта Сребро Две Тон на Боја Прстени за Жени на Модата Партија Две-тон Лист Шупливи Од Женски Прстени Двојна Боја R1984

Mytys Жолта Сребро Две Тон на Боја Прстени за Жени на Модата Партија Две-тон Лист Шупливи Од Женски Прстени Двојна Боја R1984

 
DEN 479.04
DEN 288.00

Стока
Во продавницата


Mytys Жолта Сребрена Боја Прстени за Жени на Модата Партија Две-тон Лист Шупливи Од Женски Прстени Двојна Боја R1984
Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MYTYS
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
R1984 R1985

Поврзани производи