• Цената е намалена.
  • Свеж
250*39*4mm 8 компјутери висока сила ,добра отпорност на абење vaccum пумпа ване за продажба

250*39*4mm 8 компјутери висока сила ,добра отпорност на абење vaccum пумпа ване за продажба

 
DEN 3696.00

Стока
Во продавницата


end Isv Module Wrap7314
Графит ване за vaccum пумпа,
Материјали : EK60
Големина : ќе биде малку големина толеранција.
4*39*250 MM
8 парчиња
Ова е прилагодено производи, ние не прифаќаме никакви враќање на стоката или враќање!!
Карактеристики :
1.Енергија конзервација и висока температура отпорни
2.Супер отпорност на абење
3.Нема загадување на животната средина заштита на
4.Супер висока ефикасност
Ако ви треба голема количина, тежина над 2kg, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, или имате да поставите цел одделно
Сликите се само за ваша референца, тоа е една од нашите големини, а не вистински предмети,


Карактеристики на производот

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BJ-
Име:
vaccum пумпа јаглерод ване
Материјал:
Графит
квалитет:
висока чистота
Снабдување Тип:
производител

Поврзани производи