• Цената е намалена.
  • Свеж
Врвен Квалитет на 5CM Тенок Врски за Мажи 2018 Нов Бренд Бизнис Mens Вратоврска Сребро Шарени Слаби Gravata со Луксузен Подарок Кутија L5014

Врвен Квалитет на 5CM Тенок Врски за Мажи 2018 Нов Бренд Бизнис Mens Вратоврска Сребро Шарени Слаби Gravata со Луксузен Подарок

 
DEN 1039.20
DEN 665.00

Стока
Во продавницата

Врвен Квалитет на 5 CM Тенок Врски за Мажи 2018 Нов Бренд Бизнис Mens Вратоврска Сребро Шарени Слаби Gravata со Луксузен Подарок Кутија L5014
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;
moneybooker;Т/T;western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е
бесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединетите
Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија;
Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија;
Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија;
Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг,
купувачите имаат да си дозволат целиот превозот цена
.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го
преглед на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е
трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете
e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер,Полиестер
Број На Модел На:
L5014
Бренд Име:
Evanhome
боја:
Сива / Црна / Црвена / Сребрена

Поврзани производи