• Цената е намалена.
  • Свеж
Имитација плетени ткаенини обичен ткаенина јака ткаенината тенка лепило поставата обликувањето линија една страна со лепак

Имитација плетени ткаенини обичен ткаенина јака ткаенината тенка лепило поставата обликувањето линија една страна со лепак

 
DEN 191.52
DEN 115.00

Стока
Во продавницата


Обрнете внимание на :
Цената е за едно парче(100*150cm)
Материјал : комбинација
Употреба : погоден за Облека Поставата
Ве молиме имајте во предвид дека физичкото без слика е толку светла, во зависност од вашиот монитор, бојата е неизбежна, умот се заобиколат.
Крпа повремени мали пропустот : џемпери, се водат за исчезнати, нишка неизбежна. Мала пукнатина не влијае на голем ефект
Превозот
1.Вашата цел ќе бидат испратени во рок од 3-7 дена по плаќање на проверка.
2.Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail(бесплатен превозот), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена
3.Ако не сте ја примите вашата цел во 30 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро да ви понудиме ги задоволи одговор.
MZ НАЧИН НА ЖИВОТ
Плаќање
1.Ние прифаќаме alipay тука.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
MZ НАЧИН НА ЖИВОТ
Се врати и враќање
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако оваа ставка во вашата possesion за повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.Не постојат исклучоци.Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење Бр.и вашиот reseason за враќање.
3.Ние ќе рефундирање на вашите целата сума по приемот на објектот е во оригинална состојба и packaing со сите компоненти и додатоци се вклучени,По двете купувачот и продавачот cacel трансакцијата од aliexxpress.Или можете да одберете да имате замена.
4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
MZ НАЧИН НА ЖИВОТ
За повратни информации
Повратни информации е многу важно ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи


Карактеристики на производот

боја:
100x150cm, 100x150cm
Бренд Име:
buulqo
Техника:
Плетени
Шема:
Обоена
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Материјал:
мешавина
Материјал:
спојувањето
применливи објекти:
облека

Поврзани производи