• Цената е намалена.
  • Свеж
AZDENT 9Pcs/Пакет 50M Восок Најлон Стоматолошки Flosser Нане Вкус Забен Конец Изградена-Во Гајтанот Рамен Жица Замена Core Toothpick

AZDENT 9Pcs/Пакет 50M Восок Најлон Стоматолошки Flosser Нане Вкус Забен Конец Изградена-Во Гајтанот Рамен Жица Замена Core Toothpick

 
DEN 239.52
DEN 213.00

Стока
Во продавницата

Intruction :
Изграден во 50 метри од гола жица, микро восок, нане, рамни жица, со користење на стерилни операција, ув стерилизација процес.
Производство на стоматолошки конец е чиста, мазна и еластична. Нема коса, без жица, без восок исклучено и може ефикасно спречување и лекување на забоболка.
Здравје убави заби, трајни брилијантен насмевка.
Пакет :
9 Ролни Стоматолошки Flosser


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Стоматолошки Flosser
Материјал:
Восок Најлон Стоматолошки Flosser
Големина:
50m/roll
Бренд Име:
AZDENT
Број На Модел На:
AZDENT 750D
Должина:
50m-extra-large floss
SKU:
1680000249*9
Вкус:
Нане Вкус
Примена:
Јазот помеѓу забите се чисти
Пакет:
9 тркалаат Стоматолошки Flosser
боја:
Зелена

Поврзани производи