• Цената е намалена.
  • Свеж
Аниме Филм Вашето Име ПВЦ Акција Фигура Модел Играчки Аниме Цртан филм Tachibana Таки Miyamizu Mitsuha Слика Кукли 22cm

Аниме Филм Вашето Име ПВЦ Акција Фигура Модел Играчки Аниме Цртан филм Tachibana Таки Miyamizu Mitsuha Слика Кукли 22cm

 
DEN 719.52

Стока
Во продавницата


Опис : Аниме Филм Вашето Име ПВЦ Акција Фигура Модел Играчки Аниме Цртан филм Tachibana Таки Miyamizu Mitsuha Слика Кукли
Материјал : ПВЦ
Големина : за 22cm


Карактеристики на производот

Бренд Име:
SELLWORLDER
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
M,14cm,One Size
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Димензии:
22cm
Предупредување:
Вашето Име
Број На Модел На:
Вашето Име
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/8

Поврзани производи