• Цената е намалена.
  • Свеж
Далечински Управувач За VIZIO E472VLE E480-iB2 E500DA0 E500-iA0 E500-iA1 E500-iB1 E500-iB1E E502AR E522VLE LED Плазма ТВ HDTV

Далечински Управувач За VIZIO E472VLE E480-iB2 E500DA0 E500-iA0 E500-iA1 E500-iB1 E500-iB1E E502AR E522VLE LED Плазма ТВ HDTV

 
DEN 618.72

Стока
Во продавницата

Опис 1. Сосема Нов компатибилен далечински се контролираат, го користите АА батерија,батерии не се вклучени. Далечински управувач одговара за V-i Z-i O Тв,Без Тастатура
2. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се E322 AR E370 VP E370 VT E390-i A1 E390-i B0 E390-i B1 E390-i B1 E E400-i B2 E401-i A2 E420 DA0
3 . пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4. количина попуст е достапен
Превозот
1. Објектот ќе биде од Кина во светот.
2. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост.
3. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Returens и размена
1. Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2. Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3. Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
Нашата компанија, главно, промет на големо на сите видови на лцд Проектор Светилка Modules/ Авторски Голи Светилка/ Авторски Светилка со Станбен/ Замена на Светилки проектирање, далечински управувач, далечна контрола, ТВ/AV/DVD далечински управувач, uetooth играч за далечинска контрола, клима далечински управувач,проектор главниот borad, боја тркала, LCD панели, DMD ЧИП итн
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака
Повратни информации
Вашето задоволство е исклучително важно Ние се стремиме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас пред да замине нешто помалку од една 5/5 оценка и ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes

Поврзани производи