• Цената е намалена.
  • Свеж
5 Компјутери/Set Триаголник Хривнија Поставите Круг Камен Beaded Нараквици За Жените Златна Боја Монистра Линк Синџир Алки Накит Wristbands

5 Компјутери/Set Триаголник Хривнија Поставите Круг Камен Beaded Нараквици За Жените Златна Боја Монистра Линк Синџир Алки Накит

 
DEN 106.56
DEN 59.00

Стока
Во продавницата


5 Компјутери/Set Триаголник Хривнија Поставите Круг Камен Beaded Нараквици За Жените Златна Боја Монистра Линк Синџир Алки Накит Wristbands
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја :
Како слика Количина : 5 парче


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
wj.јао
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
1526
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Будилникот
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Декорација
боја:
злато боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
На вљубените Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Стил:
Гроздобер Ретро Етничка Бохемија Панк Домот Трендовски
Пад на превозот:
Пад на превозот
Трговија на големо:
Трговија на големо

Поврзани производи