• Цената е намалена.
  • Свеж
WCaRFun Црна Вештачка Кожа за на Рака-stitched Автомобил Воланот Маска за управување тркала за Kia Cerato 2005-2012 Стариот Kia Ceed

WCaRFun Црна Вештачка Кожа за на Рака-stitched Автомобил Воланот Маска за управување тркала за Kia Cerato 2005-2012 Стариот Kia

 
DEN 1100.16
DEN 924.00

Стока
Во продавницата


Забелешка 1 : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил воланот е ист како на сликата пред да се одржи редот.Нашите производи се специјално (наменско) изработените производи,доколку постои каква било разлика,тоа не може да се вклопи во вашиот управувачот е добро. Тоа ќе биде најдобро да ни испратите слика од воланот. 2 : Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 3 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме!


Карактеристики на производот

Боја Име:
Црн Конец, Нишка, Сината Нишка, Бел Конец
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Специјални Функции:
Го прават возењето поудобно
Објектот Висина:
6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Микро Влакна Leathe
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
21cm
Бренд Име:
WCaRFun
Име На Модел:
MFC052
Функција:
четири сезони општи

Поврзани производи