• Цената е намалена.
  • Свеж
CHRAN Уникатен Златна Боја Австриската Кристал Годишнината Прстени Мода Целосна Мушка Прстени Накит за Подарок Vantine

CHRAN Уникатен Златна Боја Австриската Кристал Годишнината Прстени Мода Целосна Мушка Прстени Накит за Подарок Vantine

 
DEN 271.68

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
CHRAN
Број На Модел На:
DDCR55881
Повод:
Партија
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Површината Ширина:
Во текот 20mm

Поврзани производи