• Цената е намалена.
  • Свеж
Секси Глуждот ремени zapatos mujer tacon Велур Leahter Високи Потпетици Пумпи Чевли 2018 Најновите Жената Сандали Штикли Чевли Свадба Чевли

Секси Глуждот ремени zapatos mujer tacon Велур Leahter Високи Потпетици Пумпи Чевли 2018 Најновите Жената Сандали Штикли Чевли

 
DEN 1179.84
DEN 767.00

Стока
Во продавницата

Секси Глуждот ремени zapatos mujer tacon Велур Leahter Високи Потпетици Пумпи Чевли 2018 Најновите Жената Сандали Штикли Чевли Свадба Чевли k700 Повеќе стил, ве молиме кликнете тука : Со високи 10 см


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
MAGNOLIAFRAGRANT
Стил:
Слатка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Број На Модел На:
k700
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен

Поврзани производи