• Цената е намалена.
  • Свеж
СКАРА@FUKA За Hyundai Tucson IX35 Автомобил Главата Светлина Светлата се Префрлите Копчето Покрие Трим 2010-2014

СКАРА@FUKA За Hyundai Tucson IX35 Автомобил Главата Светлина Светлата се Префрлите Копчето Покрие Трим 2010-2014

 
DEN 552.00

Стока
Во продавницата


Answer : ___________________________ NOTE :
Причина истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави. Ве молиме да обезбеди Дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да се собере дури на годината и модел на вашиот автомобил во compability листа, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
100% Сосема нов и Добар квалитет
Боја : како на сликата шоу
Материјал : Изработени Од квалитетни Нерѓосувачки Челик
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана
Fitment : Одговара за Hyundai Tucson IX35 2010 2011 2012 2013 2014
Инсталација :
Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,3 M лента е во задниот дел.
1. Правни основи исчистите површината пред инсталацијата.
2. Споредете позиција и да се прилагоди на тоа.
3. Откине налепница и се држи.
4. Притиснете го за да се направи тоа да се држи цврсто.
Ве молиме чисти целната површина пред употреба. Само лепило, кора и се држи, лесно да се стави на вашиот автомобил. Совршена декорација и заштита за вашиот автомобил.
Пакет inlcude : 1 Pcs/ Поставите Светлата Копчето Маска


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
2010-2014
Објектот Тежина:
0.1kg
Име На Модел:
Светлата Се Префрлите Копчето Покрие Трим

Поврзани производи