• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден Поларизирани очила за сонце Мажите Sonnenbrille 2018 Гроздобер Бренд Возење Сонце Очила за Човекот Eyewear UV400 Gafas De Sol Hombre

Моден Поларизирани очила за сонце Мажите Sonnenbrille 2018 Гроздобер Бренд Возење Сонце Очила за Човекот Eyewear UV400 Gafas

 
DEN 958.56
DEN 527.00

Стока
Во продавницата


Кои се предностите на 8722 :
1. Разни Бои и Брза Испорака
Постојат 7 бои, и ние имаме доволно залихи на секоја боја;
2. Топ Квалитетни Материјали
Нови алуминиумски рамка, Еко-пријателски Стоки и безопасни за вашата кожа;
3. За Заштита на вашите очи
1.1 MM задебелена поларизирана, и UV400 огледало леќа, таа може да го блокира 99% од UVA / UVB зрачењето.


Карактеристики на производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,UV400,Поларизирана
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
CHANTZ
Број На Модел На:
поларизирани очила за сонце мажи
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
Пилот
Леќа Висина:
52mm
Леќа Ширина:
61MM
Пакет:
Очила Торбичка и Чиста Крпа

Поврзани производи