• Цената е намалена.
  • Свеж
OOTDTY 2бр 2 инчен 53mm 4Ohm 3W Полн Спектар на Аудио Звучници Стерео Woofer Звучникот Нови

OOTDTY 2бр 2 инчен 53mm 4Ohm 3W Полн Спектар на Аудио Звучници Стерео Woofer Звучникот Нови

 
DEN 265.44

Стока
Во продавницата


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Електрични компоненти
Боја : Видете слики
Описи :
2 инчен Светла сад полн спектар на говорникот мали, СТП, сребрена чаша вибрации мембрана,
45mm магнетни 4 ohm 3w, полн спектар на квалитетот на звукот е добар, ниска фреквенција, исто така, има многу добри перформанси, висока цена перформанси, висока чувствителност,
Погоден за DIY мини звучници / звук систем, се огласува на труба.
Говорникот висина : 30.5 мм, 40mm магнетни ултра-фини висок квалитет на звукот
Говорникот Дијаметар : 53mm
Количина : 2 парчиња
Не Мало Пакет
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
2 парчиња x Јазик


Карактеристики на производот

Репродукција Функција:
Други
Поддршка СТАН:
No
Поддршка Apt-x:
No
Број На Модел На:
448F1A0965
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Вграден Микрофон:
No
Батеријата:
No
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
Фреквентен Опсег:
Други
Број на Звучникот за Куќиште:
2
екран:
No
комуникација:
Аудио Линија
Гласовна Контрола:
No
Водоотпорен:
No
Излезна Моќност:
3W
Кабинетот Материјал:
Метал
Бренд Име:
OOTDTY
Функција:
Никој
Извор На Енергија:
DC
Материјал:
Метал
Звучник Тип:
Преносни
Канали:
2 (2.0)
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
PMPO:
Други
Wi-Fi Музика:
Други
Звучник Тип:
Мини

Поврзани производи