• Цената е намалена.
  • Свеж
Преносни Водоотпорен Летаат Риболов Намамат Мамка Пастрмка Муви Складирање Кутија Случај Сад

Преносни Водоотпорен Летаат Риболов Намамат Мамка Пастрмка Муви Складирање Кутија Случај Сад

 
DEN 202.08
DEN 168.00

Стока
Во продавницата

100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : мамка мамка за чување за риболов Запечатување прстен околу, вода-доказ Специјална пена со двоен лице ABS пластика Силна и лесна изградба Многу лесно да се отвораат и затвораат
Спецификација : Материјал : ABS пластика Големина(L x W x H) : прибл.13.5x9x3.5cm/5.31"x3.54"x1.38" Боја : Црна Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) :
1 x Риболов мамки случај


Карактеристики на производот

Бренд Име:
OOTDTY
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Други
Материјал:
Пластични
Род Должина:
Позиција:
Река
Риболов Прачка Категорија:
Други Род

Поврзани производи