• Цената е намалена.
  • Свеж
Мотор LED Пак Сигнали 12v Blinker Работи Светлина За Хонда Сенка 400 1997 Година, Харли Наследство Софтејл Класичен FLSTC Туринг

Мотор LED Пак Сигнали 12v Blinker Работи Светлина За Хонда Сенка 400 1997 Година, Харли Наследство Софтејл Класичен FLSTC Туринг

 
DEN 3050.40
DEN 2868.00

Стока
Во продавницата


Мотор LED Пак Сигнали 12v Blinker Работи Светлина За Хонда Сенка 400 1997 Година, Харли Наследство Софтејл Класичен FLSTC Туринг
Fitment : ве Молиме проверете ја големината пред да ја купите Универзална одговара на повеќето Харли Дејвидсон или било обичај апликација Мала промена може да се бараат за некои модели Влезен Напон : DC 12 V светла Боја : Жолто Материјал : Метал Тело со Пластични Леќи Големина(D*L) : 80mm(3.1")*134mm(5.3") 10мм монтажа на топ тема Инструкции : не се вклучени Рано Стил за Харли Дејвидсон Хром Задниот дел Свртен Пак Сигнал. Двоен Контакт, килибар Леќа,пак Сигнал Рамни леќи,помали од стандардните показатели за елегантен изглед Продорен жолто светло,побрзо вклучување/исклучување на одговор Јасно се покажува насоката ознака, дури и во случај на лоши временски услови се Применуваат На : страна маркер светлина,помошни возење светлина,да се претвори сигнал Пакет се Вклучени : 1x Пар Мотор LED пак сигнали
(1)во Моментов,Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi,Банкарски Трансфер и Paypal за Плаќање.
Повеќе можности за Плаќање ќе биде Достапна на Ali Express во Иднина.
(2)Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина.Нарачки неплатени ќе биде colosed во рок од 20 дена. (3)Како и обично,ние ќе брод во рок од 1 -3 дена по плаќање потврдена.песна кодот ќе бидат понудени по испорака. 1)ве Молиме проверете ја вашата поштенски код и телефонски бр. пред вашата исплата. Тие мора да се for international express превозот. Како за адреса,ние не можеме да брод од страна PO.КУТИЈА Адреса,купувачот треба да се напомене тоа. (2)Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачи се одговорни за овие обвиненија.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови. понекогаш кина пост ќе биде малку,полека, се надевам дека ќе може љубезно се чека за пратката,ви благодариме.ако датумот на породување е подготвен до крај,може да ни побара да се прошири за вас. Сите наши производи се 100% сосема нов и добар квалитет. (1)Ние нудиме 7 дена гаранција за враќање на парите, ако не се задоволни со купување.Ве молиме проверете ја вашата нарачка по приемот. Без претензии ќе биде почестен по истекот на 30 дена од денот на испорака.Ние ќе ви понудат целосна наплата ако ние се испраќаат неточни количина, неточни објект или неисправни објект.и pls ни нудат јасна слики за да се потврди проблем,или тоа ќе биде тешко за нас да ви помогне. (2)Сите вратени предмети мора да биде во оригиналот како што се испраќа и нема да влијае на вториот продажба,инаку ,ние нема да прифати да се вратат. како и обично,вие треба да плаќаат за превозот надомест на враќање.но, ако проблемите се предизвикани од нас ,ние сме s ure да се обвинува за тоа. (1)ве Молиме ни e-mail да го реши секој проблем пред да ја напушти која и повратни информации до нас. Ние ќе ви одговори преку е-мејл или aliexpress масажа ПОБРЗО.Бидејќи ние сме одговорни продавачот,ние нема да дозволиме да страдаат било каква загуба премногу. (2) Pls не се отвори расправа, или ни остави лош повратни информации пред да контактирате со нас.ние мислиме дека комуникација ќе биде најдобар начин да се решат проблемите,ви благодариме. (3)Тоа ќе бидат високо ценети од вас може да ни остави 5 ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со вашата нарачка.вашето мислење е важно за нас да биде моќ продавачот.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Бренд Име:
господар трки
Материјал:
Метално Тело со Пластични Леќи LED Пак Сигнал светлина
боја на светлина:
килибар светлина
LED количина :
12 LED ПАК СИГНАЛ ИНДИКАТОРИ

Поврзани производи