• Цената е намалена.
  • Свеж
EZ Алуминиум / Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Кертриџ Костец Одговара за Сите Стандардни Касети Игли и Тетоважа Машини

EZ Алуминиум / Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Кертриџ Костец Одговара за Сите Стандардни Касети Игли и Тетоважа Машини

 
DEN 2352.00
DEN 2234.00

Стока
Во продавницата


Ви благодариме за Повлекува од Buy4now Телото Уметност Продавница
EZ Алуминиум Прилагодливи Кертриџ Костец 1.25 Инчен Црна/Темно Сива боја Одговара за сите Стандардни Касети Игли и Тетоважа Машини
Овој алуминиум кертриџ контрола компатибилен со сите машина , inkjecta flite , EZ Лилјак, КРУГ, Traxex и Astral машина и секој стандарден кертриџ машини кои има слични заменик игла-длабочината на прилагодливи.
Цевка Големина : 1.25 Инчен
Авион Алуминиум со CNC
Компатибилен со СИТЕ стандардни игла касети
Боја : Црна , Темно Сива Боја
EZ Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Кертриџ Костец
Цевка Големина : 25мм 28mm 32 мм
Materical : Нерѓосувачки Челик
Компатибилен со СИТЕ стандардни игла касети


Карактеристики на производот

Тип:
Тетоважа Зафат
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
EZ-AACG
Материјал:
Алуминиум
Расположливиот:
No
Обликот:
Круг
Име:
EZ Алуминиум Прилагодливи Кертриџ Костец
Материјал:
Алуминиум/нерѓосувачки челик
Тежина:
0.11 kg
Големина на Алуминиум костец:
1.25 инчен
боја:
црна, темно сива боја
големина на Нерѓосувачки челик :
25ММ 28MM 32-МИЛИМЕТРИ

Поврзани производи