• Цената е намалена.
  • Свеж
Beibehang Обичај ѕид хартија дома декор 3D ретро зголеми шема накит пеперутка во живо Позадина декорација mural 3D позадина

Beibehang Обичај ѕид хартија дома декор 3D ретро зголеми шема накит пеперутка во живо Позадина декорација mural 3D позадина

 
DEN 1008.00
DEN 726.00

Стока
Во продавницата

Ако не се обезбедени ни вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе основен материјал "Блиц Сребро Платно"и следниве стандардната големина. водоотпорен. Било која големина на mural позадина е за целата шема. Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрати по курир / EMS / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / UPS-от, но купувачот треба да плати данок). начин на плаќање : Ние сме тука за да се прифати Alipay. 1 S quare метри = 1 buc. Анти-мувла
Земете На Гласачките Места :
Тоа е еден вид на Обичај mural позадина, Ние мора да произведуваат според вашиот ѕид точна големина (Висина и Ширина). Материјал Карактеристики : лесен за чистење Анти-статички, добра вода-порозни . висок квалитет. (Затворете ги вратите и прозорците да се задржи се исуши природно.Користете нож за да се намали вишокот на дел од целиот зафат.


Карактеристики на производот

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Поврзани производи