• Цената е намалена.
  • Свеж
Деца Капа Бебе Бејзбол Капа Млади Момчиња и Девојки Пролет Капи Бебе Девојка Есен Симпатична Големи Уши Хип Хоп Волнени Snapback Деца gorra

Деца Капа Бебе Бејзбол Капа Млади Момчиња и Девојки Пролет Капи Бебе Девојка Есен Симпатична Големи Уши Хип Хоп Волнени Snapback

 
DEN 510.72
DEN 281.00

Стока
Во продавницата


Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме чесни и одговорни. Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи, брз и лесен товар, совршен по-продажбата на услугата, било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики, pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика. Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати. Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас, ако сакате да го нарачате на голема количина, pls пратете e-mail на нас, ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. 5.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница, изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет". Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days) или Хонгконг Пост Воздух Mail(околу 10-40days). 3.Ако цел amout повеќе од $200, ние ќе ја испрати преку DHL,EMS за бесплатен превозот, кој ќе пристигне во 5-10 работни дена. Политика На Враќање : 1. Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. 2. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако се satified со нашите производи, и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Tks за вашата поддршка!
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ви благодариме!


Карактеристики на производот

Големина:
50cm 12M-24M, 52cm 2T-6T, 54cm 5T-10T, 58cm Mom size
Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,19 до 24 месеци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
Број На Модел На:
MZ10226
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бебето:
Велигден
новороденче фотографија реквизити:
Среќа Дете
бебе шапка:
новороденче фотографија додатоци

Поврзани производи