• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригиналниот THL T3 Батеријата 2000mAh Оригинална Батерија За THL T3 W8 W8+ W8S Bateria Акумулаторот

Оригиналниот THL T3 Батеријата 2000mAh Оригинална Батерија За THL T3 W8 W8+ W8S Bateria Акумулаторот

 
DEN 212.16

Стока
Во продавницата


Оригиналниот THL T3 Батеријата 2000m Ah Оригинална Батерија За THL T3 W8 W8+ W8 S Bateria Акумулаторот
Плаќање Можеме да го прифатиме T/T , Western Union , , и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да се направи нарачка. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации.
Пратката Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод.Ние ќе го испрати во рок од 2 работни дена откако вашата уплата е завршен. Времето на испорака зависи од destionation и други фактори, нормално што е потребно за 25-50 дена за повеќето пост воздух пошта, Ако може да се't добијат по 55 дена, pls контактирајте со нас за пакетот статус. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Сите стоки ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како и другите предмети име,или одредете вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога прави нарачка
Гаранција и да Гарантира дека Сите производи ќе дојде со нашата продавница 's гаранција против производство на дефекти. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за квалитет причина(мажи направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму). Ве молиме да не известите и да се направи докази,да испратите e-mail на нас во рок од 3 дена.Ние прифаќаме наплата на пари или размена на нови една за вас,и купувачот треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.
Повратни информации Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,молам, се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
DOOGEE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
THL T3
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR
Име:
OLRRV
Капацитет:
2000mAh
Стандарден Напон:
3.7 V
Компатибилни модели:
За THL T3 W8 W8+ W8S
Големина:
Original standard size
Циклус на животот:
Повеќе Од 590 Пати

Поврзани производи