• Цената е намалена.
  • Свеж
StoneFeel Саќе Мед Фармацевт Креативни Сос Тенџере Акрилик Сок Чамци Тегла Мед Сируп Шише Кујна Алатка

StoneFeel Саќе Мед Фармацевт Креативни Сос Тенџере Акрилик Сок Чамци Тегла Мед Сируп Шише Кујна Алатка

 
DEN 830.88
DEN 499.00

Стока
Во продавницата


Stone Feel Саќе Мед Фармацевт Креативни Сос Тенџере Акрилик Сок Чамци Тегла Мед Сируп Шише Кујна Алатка
1 Парче по Пакет
Мед тегла со Кутија
Креативни Мултифункционален Шише
ФДУ Храна Одделение Акрилик
Answer : ___________________________ Note : ова Мед Фармацевт може да не биде толку голем како вашиот замислете,ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да го направите купувањето


Карактеристики на производот

Dinnerware Тип:
Сок Чамци
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
sutonefeel
Број На Модел На:
STF180105
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Акрилик
S:
Саќе
Име:
Мед Фармацевт,Сок Чамци,Тегла Мед,масло sprayer,Сос P

Поврзани производи