• Цената е намалена.
  • Свеж
2 инчи 6-7mm ААА Природна Бела Свежа Вода Raindrop Бисер Циркони 925 Sterling Silver Лустерот Earring

2 инчи 6-7mm ААА Природна Бела Свежа Вода Raindrop Бисер Циркони 925 Sterling Silver Лустерот Earring

 
DEN 187.20

Стока
Во продавницата


Точка Име
Ориз Форма Природни Dangle chadelier Бисер Earring
Earring Тип
Кука Earring
Место на Потекло
Кина
Бисер Големина
8-9 мм
Бисер Боја
Бела/Розова/Лаванда/Црна
Бисер Одделение
ААА
Бисер Форма
Ориз
Бисер Тип
Природните Слатководни бисер
Накит Наоѓање
925 Sterling Silver
MOQ
1 Пар Пакување & Испорака
Пакет :
1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .
2.Како на клиент детални барања.
Време на испорака :
1.По добивањето на пари во 3-5 дена за цел во парк .
2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 7-30 дена, според редоследот износ .
Плаќање :
1.Што може да се плати од страна на T/T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам
2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .
3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето . Нашите Услуги
1. Одговори на вашите барања во рамките на 24 работни часа.
2. Искусни службеници одговориме на сите ваши прашања во професионално и одлично познавање на англиски јазик.
3. Со различни големини, форми, бои.
4. Цена со добар квалитет
5. Примерок прифатливо
6. Мала количина прифати
7. Брза испорака
8. Прилагодено дизајн е на располагање Информации за претпријатието
PAP Бисер Образован Фарма. е квалитет на производителот кој вклучува во слатководни aquaculture, интензивна обработка и трговија на големо активности на Свежа Вода Бисери. Ние имаме повеќе од десет години искуство и вештини во производство и продажба на Свежа Вода за Бисери и нашата база на клиенти ги вклучува голем број на локални како и странски клиенти.
Ние нудиме различни видови на висок квалитет на Свежа Вода Бисери, кои се протегаат од лабава бисери, полу-готови накит за готови производи, како што се ѓердани , нараквици, прстен, обетки и сл. Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Зошто да изберете од PAP Бисер
1. Сите наши бисери се од бисер одгледува фарма. Специјализираат во бисер трговија и производство,имајќи продавница,фабрика и бисер фарма.
2. Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги.
3. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму.
4. Ние можеме да снабдување лабава бисер, слатководни бисер влакно, бисер ѓердани, бисер бразлетна и pendant сите се на располагање.
5. Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза испорака.
6. ОЕМ и ODM, прилагодена накит се прифатени.
7. Совршен клиенти услуги со професионални предлог.
8. Најдобра по продажба на услуги.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
PAIBO
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
PE0265
Материјал:
бисер
Шарм Тип:
Цвеќиња
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Сребро,Алуминиум
is_customized:
No
Точка Бр.:
PE0265
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери
Назад Наоѓање:
Лустерот Earring
Метали Тип:
сребро позлатен

Поврзани производи