• Цената е намалена.
  • Свеж
Неисечени Transponder Копче Школка за Тојота Автомобил Копче Ќорци Со Долго Копчето Сечилото

Неисечени Transponder Копче Школка за Тојота Автомобил Копче Ќорци Со Долго Копчето Сечилото

 
DEN 1168.80
DEN 982.00

Стока
Во продавницата


Неисечени Transponder Копче Школка за Тојота Автомобил Копче Ќорци Со Долго Копчето Сечилото
со налепница
Празен клучен случај, не електроника/ чипови / одбор внатре
1.Нарачки обработени во рок од 72 часа од целосна расчисти исплата е примена.
Ние ќе им понуди на следење на број по цел испрати
2.Ние само брод да се потврди Aliexperss адреси. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код. Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден
3.Ако дојде од руската Федерација/Turkey/Бразил ,pls изберете Кина Пост Mail/Хонгконг Пост Воздух Mail/EMS , царинската расчистување ќе биде многу полесно; Ако доаѓаат од Бразил ,pls не заборавајте да ни понудат CPF
4.Ако адреса е оддалечена област страна на курирската служба DHL/UPS/ТНТ, треба да го Додадете екстра за превозот цена
5. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена од превозот датум, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери превозот статус и се вратам на вас во 24 Часа. Вашето задоволство е нашата најголема цел.
6.Превозот време :
DHL и ПРОЗОРЦИ, 3-8 дена пристигнување
EMS,3-20 дена Пристигнување
HKPAM(Хонгконг Пост Воздух Mail) и CPAM (Кина Пост Воздух Mail)10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKPAM и CPAM, pls изберете и други начини на превозот
(Ако има било какви прашања во врска со превозот, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО пред место со цел,ви Благодарам!)
Ако не Сте задоволни со квалитетот на нашите производи , pls контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад производите за нас во 7 дена(од денот сте го добиле ), и ние може да ви вратат, ако производот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Pls имајте на ум не можеме да се вратат ако производот се користи и не е во нејзината исто потекло состојба како ние испрати
Ви благодариме за соработката!
Вашето задоволство е многу важно за нас! Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашиот квалитет и услуги. И ве Молам ни е-мејл пред да замине никакви Негативни или Неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress , Ние ја разбираме фрустрации можеби ќе ги имате, но ве молиме да ни веруваат и ни даде можност да го реши секој проблем што се исполнети, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да ги задоволи сите 100% .


Карактеристики на производот

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал Тип:
стандарден материјал
Осветленост Дел Број:
ИГРАЧКА-068
Производителот Дел Број:
Transponder копче Школка за Тојота
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
Transponder копче случај за Тојота
Бренд Име:
Tuyuet
Пакување:
Олово време:
По-продажбата на услугата:
Одлични

Поврзани производи