• Цената е намалена.
  • Свеж
До 2015~2017 LED,Ranger Дневна Светлина,Ranger магла светлина,Ranger светлата,Ranger магла светилка,Транзит,Истражувач,Топаз,Edge,Ranger Taillight

До 2015~2017 LED,Ranger Дневна Светлина,Ranger магла светлина,Ranger светлата,Ranger магла светилка,Транзит,Истражувач,Топаз,Edge,Ranger

 
DEN 2688.00
DEN 2554.00

Стока
Во продавницата


До 2015~2017 LED,Ranger Дневна Светлина,Ranger магла светлина,Ranger светлата,Ranger магла светилка,Транзит,Истражувач,Топаз,Edge,Ranger Taillight
1.Model1 : 2015~2017 LED,Ranger Дневна Светлина.
2.Model2 : 2015~2017 LED,Ranger Дневна Светлина.
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
Форд Ренџер светилки drl
Температура На Боја:
До 2015 да се 2017year
Wattage:
2pcs per set
Бренд Име:
Nobonn
Материјал Тип:
ABS и ал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Тип На Објект:
Ден Светлина
Напон:
12V
Ford Модел:
Ranger
Објектот Дијаметар:
15inch
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил

Поврзани производи