• Цената е намалена.
  • Свеж
2017 Црна Прилагодливи Спорт Тактички Појас Борба за опремата Militaria Воена Waistbelt За долгорочната пад на превозот

2017 Црна Прилагодливи Спорт Тактички Појас Борба за опремата Militaria Воена Waistbelt За долгорочната пад на превозот

 
DEN 222.72
DEN 203.00

Стока
Во продавницата


Со многу за спроведување на законот инсајдерите осврнувајќи се на овој витален дел од опремата, како КРАЈНА за Спроведување на Законот се Заврши Модуларен Опрема Систем.
Направени од страна на најдобар OEM тактички gear производителот, овој појас е исклучително нерамен за долготрајна и поле-докажано трајност и сигурност со изградба на квалитет кој е втор на ништо.
Модуларен Дизајн со Разновиден Карактеристики
Битката Подготвен Изградба Обезбедува Трајност и Удобност.
Композитен Материјал и Изработка за Интензивна Употреба и Заштита
Брз Прилог додаток пошта вклучени
Голема Областа Опрема за Спроведување на Законот, Безбедност, Воен Персонал и Спортски Ентузијасти
Прилагодлива големина, универзална одговара
Удобно и приспособливи set-up
Боја : Армија зелена, Каки, Црна
Тешки Прилагодливи Појас - ДВА ИНЧИ (2") ДЕБЕЛА!
Една големина одговара на повеќето. Се вклопува до 35 ИНЧИ (35") ПОЛОВИНАТА!
Нето Тежина : 230g
1 x Појас


Карактеристики на производот

боја:
Amry Зелена, Каки, Црна
Број На Модел На:
ZD185901
Бренд Име:
OUTAD
Појаси Големина:
32

Поврзани производи